Zodpovedný spojenec pre bezproblémový chod vášho fitness?

Zodpovedný spojenec pre bezproblémový chod vášho fitness?  

Špecializujeme sa na rôznorodé služby, preto sme sa dokázali presadiť. Medzi tie najviac dopytované patrí zabezpečenie pozáručného servisu, kedy sa odborne postaráme o to, aby vaše stroje opäť fungovali a klienti ich mohli bez obmedzení využívať. 

Odporúčame aj preventívny servis, ktorý dokáže včas predísť mnohým nepríjemnostiam. Disponujeme repasovanými fitness strojmi na dovoz od vyhlásených značiek, ako sú Precor, Life fitness, Technogym, Matrix. V prípadne potreby vám môžeme ponúknuť aj náhradné diely.

Ušetrite si starosti s hľadaním spoľahlivého spojenca, ktorý vám pomôže zabezpečiť bezproblémový chod vašej posilňovne, fitness centra alebo wellness. V prípade, že potrebujú zároveň aj s niečím okolo fitness poradiť, nemáme problém im pomôcť. 

Ak sa aj vám páči naše služby, potom budeme veľmi radi, keď ich využijete. FITNESS SERVIS Poskytneme vám pozáručný aj preventívny servis, ponúkneme tie najkvalitnejšie repasované fitness stroje, dodáme dopytované náhradné diely, vaše stroje od vás tiež vykúpime. S tým všetkým vám vieme pomôcť. Profesionálny prístup ku všetkým našim klientom a kvalitné služby sú základom úspechu. 

Našich klientov si vážime a ponúkané služby odvádzame v maximálnej možnej kvalite. K našim klientom patria posilňovne, fitness centrá aj ľudia, ktorí dávajú prednosť prevádzkovanie fitness v prostredí domova. S nami získate istotu v akejkoľvek situácii. Vaša posilňovňa či wellness bude klientom k dispozícii v perfektnom stave, nebudú sa musieť pozerať na nefungujúci stroja ani sa báť úrazu.

Pravidelná údržba fitness vybavenie Repasovanie na dobierku: Na stroj vám zariadime prepravcu, ktorý stroj dovezie k nám na dielňu, kde stroj veľmi starostlivo opravíme a všetko ostatné zrepasujeme. Rovnaké úkony dokážeme s motormi a ostatné elektronikou.  Repasovanie na prevádzke repasovanie fitness stroje u vás na prevádzke nie je úplne to správne riešenie. Odporúčame radšej repasovanie na dielni.

Vykupujeme a vykonávame protiúčty V neposlednom rade od vás fitness stroja tiež vykúpime. Vy tak nemusíte riešiť, čo s nimi a ešte za ne dostanete slušné peniaze. Pomôžeme vám, ale aj v prípade, že sa posilňovanie venujete v pohodlí vášho domova a nie ste prevádzkovateľom žiadneho fitcentra. Naše služby sú dostupné všetkým.  

Premýšľate, ako do vašej posilňovne, fitness centra alebo iného zariadenia s posilňovacími strojmi prilákať viac klientov?   Potom pre vás máme hneď niekoľko možností. 

S nami môžete vybavenie vášho centra znateľne omladiť a spestriť. Máme pre vás repasované stroje od tých najvyhľadávanejších výrobcov. Sú v perfektnom stave, a navyše aj za výhodné ceny. Ak práve riešite opravy vášho vybavenia, zvládneme aj tie. Navyše absolútnu väčšinu opráv zvládneme priamo u vás. Určite však nepodceňujte aj pravidelný servis, ktorý dokáže predísť mnohým nepríjemným udalostiam a stroje udržať vo skvelom stave po dlhú dobu aj pri ich plnom vyťažení.

Ak si neviete so svojím trenažérom rady alebo potrebujete poradiť či informovať, tak sa obráťte na nás.

 

Hledáte nový běžecký pás? 

 

Doporučejeme:  domácí běžecký pás EVOLVE EV-HT-6132

 

Domácí běžecký pás EVOLVE EV-HT-6132

 

domaci-bezecky-pas-evolve-ev-ht-6132.jpg.bigBěžecký pás Evolve je ideální pro použití v komerčních tělocvičnách, rehabilitacích, lázních, firemních, hotelových tělocvičnách a podobně. 

Výkonný 4 hp max. motor roztáčí běžecký pás až na 22 km / h. Robustní rám vydrží zatížení až 150 kg. 

Existuje mnoho programů, včetně měření tělesného tuku, které uživatelům pomáhají snáze sledovat pokrok.

  • 40 TRÉNINKOVÝCH PROGRAMŮ
  • LED KONZOLA
  • MAXIMÁLNÍ UŽIVATELSKÁ HMOTNOST - 150 KG
  • ÚROVEŇ 0-15% ELEKTRONICKÉ NASTAVITELNÝ SKLON
  • MAXIMÁLNÍ RYCHLOST - ČISTÁ 22 KM / H
  • KOMPAKTNÍ VELIKOST SKLÁDÁNÍ
  • SOFT DROP SYSTÉM
  • 6 BODOVÝ DEPRECIAČNÍ SYSTÉM
  • MOTOR