Servis a priebežné udržiavanie posilňovacích strojov

Servis a priebežné udržiavanie posilňovacích strojov

Prajete si, aby si vaše zariadenie udržalo svoj výkon po celú dobu svojej životnosti? Naše programy preventívnej údržby zaručujú najvyššiu úroveň spoľahlivosti a presnosti a určujú, čo je potrebné zabezpečiť pre plný výkon i za tých najnáročnejších podmienok.

Chcete vedieť, ako vykonávať údržbu strojov, aby Vám čo najlepšie a najdlhšie fungovali, boli bezpečné a hlavne, aby Vás to nestálo veľa času a peňazí? Máme pre vás niekoľko  jednoduchých krokov , ktorými zaistíte maximálne účinnú preventívnu údržbu.

6 tipov, ako udržiavať posilňovacie stroje

  1. Rámy strojov  - utrite vlhkou handrou od prachu podľa vyťaženosti fitness, napr. Raz týždenne.
  2. Koženkové poťahy  - tmavé aj svetlé poťahy lavíc na cvičenie, na ktorých je používanie a účinky agresívneho potu najviac vidieť, utrite taktiež raz týždenne slabým mydlovým roztokom. Rozhodne nepoužívajte chemické čistiace zmesi, ktoré spôsobí stvrdnutie koženky a následné popraskanie.
  3. Reťaze a lanká  - pri drhnutie či vŕzganie nastriekajte tenkú vrstvu teflonového spreja (k dostaniu v bežných hobby marketoch).
  4. Činky na cvičenie, jednoručné činky a posilňovacie kotúče sú takmer bezúdržbové . Pokiaľ máte prevedenie s gumovou obručou, nenechávajte je na slnečnom mieste alebo priamo pod klimatizáciou, pretože dochádza k poškodeniu gumových častí.
  5. Používajte vhodné náhradné diely   - použitím nevhodných náhradných dielov môže dôjsť k zničeniu niektorých častí stroja.
  6. Komunikujte zákazníkom, aby brali uterák ako bežnú súčasť výbavy pre cvičenie . Stačí vypracovať jednoduchý (napríklad i humorný) návod napríklad formátu A4, ktorý možno okrem recepcie rozmiestniť po celom fitnes.

Preventívna údržba posilňovacích strojov vo fitness centre

Základom preventívnej údržby je najmä  pravidelnosť.  Každý týždeň prejdite celej fitnes a pozrite sa, či nie je niečo poškodené. Včasným zásahom sa dá eliminovať akékoľvek riziko a navyše  predídete väčšiemu zničeniu stroja . Rovnako ako zdravá strava a cvičenie podporí vyrovnanú psychickú myseľ a zdravé telo, preventívna údržba strojov na cvičenie je kľúčom k ich dlhodobej životnosti.

Týmto prístupom získate nielen predĺženie už tak dlhej životnosti  robustných fitness strojov, ale vaši z ákazníci budú nadšení,  ak všetky stroje vo fitness bezchybne fungujú a nenachádza na nich ceduľa "mimo prevádzky" a v neposlednom rade investíciou do preventívnej údržby znížite náklady, ktoré by ste inak dali do rozsiahlejších opráv.

Prajete si, aby si vaše zariadenie udržalo svoj výkon po celú dobu svojej životnosti? Naše programy preventívnej údržby zaručujú najvyššiu úroveň spoľahlivosti a presnosti a určujú, čo je potrebné zabezpečiť pre plný výkon i za tých najnáročnejších podmienok. Odbornú servisnú prehliadku  vášho fitness centra a radi by ste si zaistili pravidelnú celkovú odbornú servisnú prehliadku od  

Fitness servis? 

Kontaktujte nás telefonicky alebo emailom . Spoločne nájdeme vhodné riešenie.

Kontakt

 

Domácí běžecký pás EVOLVE EV-HT-6132

Běžecký pás Evolve je ideální pro použití v komerčních tělocvičnách, rehabilitacích, lázních, firemních, hotelových tělocvičnách a podobně. Výkonný 4 hp max. motor roztáčí běžecký pás až na 22 km / h. Robustní rám vydrží zatížení až 150 kg. Existuje mnoho programů, včetně měření tělesného tuku, které uživatelům pomáhají snáze sledovat pokrok.

více info zde