Môj bežecký pás je hlučný

Hluky môžu byť spôsobené ložiskami, zle vyrovnanými časťami, rozstrapkaným remeňom, uvoľnenú kladkou alebo opotrebovaným motorovým remeňom.  Ak sa domnievate, že sa jedná o ložisko, prečítajte si naše tému Pomocníka o tom, ako nájsť hluk ložiská v časti Riešenie problémov.  Skontrolujte systém pohonu a skontrolujte, či niektorá časť škriabe na inú časť.  


Pás by mal byť zarovnaný, ťažné prostriedky by mali byť vyrovnané a ventilátor motora a "rebrá", ktoré sa pohybujú vo vnútri senzora rýchlosti, sú všetky oblasti, ktoré je potrebné skontrolovať.  Skontrolujte vedenie pásu pod bežiacim pásom.  

Ak sa príliš agresívne tlačí do opasku, môže to spôsobiť zakňučanie.  V prípade potreby môžete vodítka ohnúť. Hluk je zvyčajne spôsobený opotrebovaným motorovým pásom alebo uvoľnenú kladkou na prednom valci.  

Prečítajte si tému Pomocníka Posunutie remeňa v našej časti venovanej riešeniu problémov, aby ste sa naučili, ako uvidieť uvoľnenú kladku.  Ak sa remenica odhlási a ložiská sú v poriadku, vymeňte remeň motora. 

Odpojte remeň motora, zapnite bežecký pás a počúvajte motor.  Ak je motor príliš horúci a deformuje buď kométu, štetca alebo je krátky, môžete získať zlý hluk štetca.  

Pokiaľ máte hluk ložiská v jednom z valčekov alebo motorov, môžeme časť zvyčajne opraviť za vás, alebo ju budete musieť vymeniť.  Ak vydáva pískavý zvuk ako myš, mnohokrát je to tiež motorový pás. Vyskúšajte trochu obväzov pre automobilové fanúšikov, ktoré predávame, alebo sa môžete dostať do akéhokoľvek obchodu s autodielmi.  

Ak problém pretrváva, vymeňte remeň motora.  alebo má krátky.  Pokiaľ máte hluk ložiská v jednom z valčekov alebo motorov, môžeme časť zvyčajne opraviť za vás, alebo ju budete musieť vymeniť.  Ak vydáva pískavý zvuk ako myš, mnohokrát je to tiež motorový pás.  Vyskúšajte trochu obväzov pre automobilové fanúšikov, ktoré predávame, alebo sa môžete dostať do akéhokoľvek obchodu s autodielmi. 

 Ak problém pretrváva, vymeňte remeň motora.  alebo má krátky.  Pokiaľ máte hluk ložiská v jednom z valčekov alebo motorov, môžeme časť zvyčajne opraviť za vás, alebo ju budete musieť vymeniť. 

Ak vydáva pískavý zvuk ako myš, mnohokrát je to tiež motorový pás. Vyskúšajte trochu obväzov pre automobilové fanúšikov, ktoré predávame, alebo sa môžete dostať do akéhokoľvek obchodu s autodielmi. Ak problém pretrváva, vymeňte remeň motora.  

Ak si neviete so svojím trenažérom rady alebo potrebujete poradiť či informovať, tak sa obráťte na nás.

 

Evolve je profesionální běžecký pás s maximálním výkonem motoru až 5,8 hp. Běžecký pás má také automatické mazání pásu, takže nevyžaduje další údržbu.

MAXIMÁLNÍ UŽIVATELSKÁ HMOTNOST - 180 KG

Vysoce kvalitní rám komerční kvality spolehlivě vydrží nepřetržité intenzivní tréninky a je přizpůsoben uživatelům vážícím až 180 kg.

0-16% MOUNT

Spalte ještě více kalorií a rozjasněte své svaly elektronickou úpravou stoupání až o 16% - to je dost pro i intenzivní kardio cvičení.

BEZPEČNÁ PLATFORMA A PÁS

Německý pás profesionální běžecké plošiny Siegling šetří energii, snižuje zvuk vydávaný během tréninku a je extrémně silný.

SYSTÉM ODSTRANĚNÍ

Integrovaný tlumicí systém snižuje a rozptýlí počáteční nárazovou sílu během kroku a poskytuje dostatečně silnou podporu pro pohodlný odpor. Platforma dokonale simuluje běh na přírodních površích a stabilitu.

5,8 AG MAX. MOTOR

Střídavý motor je mimořádně ekonomický a šetří elektřinu, takže je ideální pro komerční použití. Robustní motor nevydává téměř žádný zvuk ani při plné kapacitě a automaticky reguluje teplotu.

MAXIMÁLNÍ RYCHLOST - 20 KM / H

Změňte požadovanou rychlost jediným dotykem až na 20 km / h. Široký rozsah rychlostí poskytuje dostatek prostoru pro snadné procházky i rychlý běh.

 

Více informací zde