Keď používam bežiaci pás, cítim zápach horenia

Keď používam bežiaci pás, cítim zápach horenia. Ak môžete chodiť na bežiacom páse, ale máte z neho zápach, máte zlý problém a prestaňte ho okamžite používať a bežiaci pás odpojte.

Horiace pachy sa najčastejšie spájajú s nasledujúcimi problémami:

  • Veľmi vysoké trenie pásu / paluby.
  • Skratka v motore.
  • Skrat v kabeláži alebo elektronike.

Doslova varenie laku alebo kartónu v jadre (na lacných strojoch) v motore trením pásu alebo prekážkou v systéme pohonu.

Trenie je príčinou tohto problému. Mnoho lacnejších bežeckých trenažérov má motor s lepenkovým jadrom (ľudia sa čudujú, prečo sme tak lacní pre bežecké trenažéry) a ak ho napätie a prúd cez motor dostatočne zahriatu, začne sa doutierať. V takomto prípade musíte vymeniť pás a motor a skontrolovať palubu. Ak sa kotva v motore dostatočne uvarila, musíte motor vymeniť.

Ak sa pás a deck vyskúšajú v poriadku, skontrolujte skrat v motore. Môžete spustiť motor s nezávislým zdrojom energie, ako je úplne nabitá akumulátorová batéria, aby ste zistili, či sú rovnaké príznaky.

Ak si neviete so svojím trenažérom rady alebo potrebujete poradiť či informovať, tak sa obráťte na nás.

Hledáte nový běžecký pás? 

Unikátní běžecký pás Elite s 21'5palcovou dotykovou konzolou. Pravděpodobně jediný běžecký pás na světě s bezdrátovou nabíječkou telefonu. Virtuální skladby, Youtube a webový prohlížeč vás při sportování nenechají nudit. Můžete také sledovat údaje o tréninku - čas, rychlost, spálené kalorie, kroky za minutu a další. Běžecký pás má také WIFI a Bluetooth. ELITE EL-CT215 - jeden z nejpokročilejších běžeckých pásů na světě!

Unikátní hliníkový rám ve tvaru X byl ošetřen kalcinační metodou, která zajišťuje maximální odolnost a dlouhou životnost. Rukojeti jsou vyrobeny z dvojitého odlitku a potaženy antioxidanty, které zabraňují zbarvení a poškození i při dotyku zpocených rukou.